GA Revivex Tent Water Repelent 500ml

Kód: 971
Neohodnoceno
260 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.2.2023

silikonová impregnace 500ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

GA REVIVEX TENT WATER REPELENT 500ml

je nástřiková silikonová impregnace na stany. Zajišťuje vodoodpudivost vnějšího povrchu tropika a chrání jej před UV zářením. Zachovává povrch suchý a nelepivý. Je vhodný jako impregnace na stany (i bavlněné), batohy, spací pytle, i jako lubrikant lyžařských vázání.

NÁVOD: Nástřik provádíme na čistý suchý povrch z vnější strany. Obsah nádoby důkladně protřepeme, stříkáme ze vzdálenosti asi 20 cm. Před složením ošetřovaného výrobku jej necháme ůkladně proschnout. Při nástřiku na useň ztmavuje zabarvení. Nádoba se během nástřiku ochlazuje.

UPOZORNĚNÍ: Nestříkejte na povrchy s protiskluznou úpravou, po nástřiku je povrch kluzký. Čerstvě po nástřiku je zvýšena hořlavost ošetřovaného předmětu.

Firma GORETEX nedoporučuje silikonové přípravky k ošetření výrobků s Goretexovou membránou.

NEBEZPEČÍ!
         
Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Dráždí kůži. Může způsobit ospalost nebo závratě. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, měj-te po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraň-te před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdro-jů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Používejte pou-ze venku nebo v dobře větraných prostorách. Skladujte uzamčené. Chraň-te před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Odstraňte obsah/obal podle předpisů pro nebezpečný odpad.

Výrobce: McNETT Europe, Německo

 
 

 GA-Logo-white-facebook-profile

Hlavním posláním společnosti Gear Aid vždy bylo dostat lidi ven do přírody. A naučit je opravovat si své milované outdoorové vybavení. V roce 1981 začala opravovat potápěčské vybavení. Následně se sortiment rozšířil na nejrůznější lepidla, opravné pásky, impregnace a další nezbytné potřeby pro opravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: