Přes Tři jezy

Napříč Prahou – Přes 3 jezy je tradičním pražským vodáckým závodem s historií sahající až do roku 1939. Trať závodu je dlouhá asi 6,5 říčních kilometrů se startem na Císařské louce a s cílem na ostrově Štvanice. Pro ty, co zrovna netouží závodit na pramici je připraveno volné splutí na jakékoli lodi.

Plavba kolem Vyšehradu, Národního divadla, pod Karlovým mostem a zakončená na Štvanici určitě stojí za to. Přes Prahu můžete plout na kanoi, kajaku, nafukovací kanoi, raftu i padlboardu. Vltava je široká, ale všechny jezy jsou velmi dobře odjištěny profíky. Při celé akci panuje velmi dobrá atmosféra k dispozici jsou občerstvení a někdy i hudba. Ideálně je splutí spojit s další prohlídkou Prahy.

Kdy Ve středu 28.9.2022 - volný den - statní svátek sv. Václava
Počet osob V roce 2021 se splutí zůčastnilo 1 327 lodí
Délka 6,5 km
Co na sebe Povinná výbava pro účastníky: Plovací vesta musí být certifikovaná s potvrzením o shodě pro použití pro vodácký sport nebo vztlakem minimálně 60 N (zakázané jsou nafukovací a plněné pěnovým polystyrenem) a oblečení odpovídající počasí, pevné boty, mimo to pro kánoe, kajaky a paddleboardy také helma (včetně lodí ve volném splutí). Helmy jsou doporučeny pro všechny účastníky.
Lokalita Praha 

 

V případě zájmu volejte, piště. Domluvíme se dále.
tel. 608 430 446
emai: info@333adventures.com