Expres Menu Dárkový balíček ASIJSKÝ

Kód: 5677
Neohodnoceno
Značka: Expres Menu
785 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023

dárkový kufřík

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potěšte své přátele a blízké něčím opravdu originálním. Připravili jsme pro Vás kufřík plný exotických chutí, navíc se společenskou hrou v dárkovém balení.

Ochutnat asii je s námi jednoduché. Dokonce i se sladkou tečkou. Tento set obsahuje:

  1. Butter chicken
  2. Žluté kari s tofu
  3. Červené kari s kuřetem
  4. Krůta na asijský způsob
  5. MLS Čokobanán
  6. Pomazánka cizrnová 
  7. Desková společenská hra s dřevěnými figurkami a kostkou vhodná pro všechny věkové kategorie.


 

ExpresMenu

Jak se vaří?
Všechno začíná už s výběrem surovin. A tady jsme nekompromisní. Každé poctivé vaření začíná výběrem kvalitních surovin. Našim zákazníkům garantujeme, že nepoužíváme chemické přísady (konzervanty, rychlosoli, umělá sladidla, stabilizátory, barviva apod.). To samozřejmě musí platit i pro suroviny, které do našich jídel dáváme, proto si například necháváme vyrábět uzeniny tradičním způsobem od lokálních řezníků. Koupit dnes klobásu, ve které by nebyla rychlosůl a lepek, je prakticky nemožné.
Kromě kvality myslíme i na ekologii. Maximálně využíváme lokální dodavatele a díky trvanlivosti můžeme vařit jídla sezónně, když jsou dané suroviny čerstvě nasbírané. Na ekologii jsme mysleli i při volbě balení. Jídla jsou zabalená v inovativním vícevrstvém bariérovém sáčku. Tento obal má v průběhu životního cyklu produktu výrazně nižší emise CO2 v porovnání se skleněnou anebo plechovou nádobou.
Důležitým kritériem při výběru jsou dobré životní podmínky zvířat. Suroviny nakupujeme pouze od dodavatelů, kteří v tomto směru sdílejí naše hodnoty. Například klecové chovy slepic u nás mají červenou.

Žádná magie
Produkty vaříme tak, jako je vařily naše babičky. V kuchyni nepoužíváme nic, co byste nenašli v každé domácnosti. Například základem našich omáček jsou přes noc tažené vývary. Zeleninu restujeme pouze na za studena lisovaném oleji. Na maso používáme zdravější pečení v páře. Nikdy nepoužíváme dochucovadla a kořenící směsi. Pro bezlepkové zahušťování jsme si vytvořili vlastní směs kukuřičné a rýžové mouky. Mouka je lépe stravitelná, méně kalorická, a výsledek je k nepoznání od použití mouky pšeničné.

Zavařování. Aneb jak naše jídlo vydrží 10 let při pokojové teplotě
Abychom dokázali plnit náš závazek, tj. žádná chemie v našich pokrmech, museli jsme vyvinout vlastní technologii, kterou nazýváme CTP – kontinuální tepelný proces. Tento proces má jen dvě ingredience: teplo a pečlivou práci.

Když celý proces zjednodušíme, vypadá takto:
                Od momentu, kdy se pokrm začne vařit, nesmí jeho teplota klesnout pod 70 stupňů Celsia.
                Uvařený produkt se musí co nejdříve dostat do našeho bariérového sáčku.
                Sáček se hermeticky uzavře zatavením.
                Zkompletovaný produkt se sterilizuje v našem na zakázku vyrobeném zařízení. V něm dochází k šokovému zahřátí na vysokou teplotu a následnému zchlazení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: