Popruh na zavazadla se zámkem TSA s trojmístným kódem

Kód: 1333
Neohodnoceno
Značka: TSA
255 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

popruh se zámkem

Detailní informace

Detailní popis produktu

    • 2m x 5cm
    • nastavitelná délka dle obvodu zabezpečeného zavazadla max.2m
    • možnost změny číselného kódu
    • 1000 kombinací  

 

1_ZcyLd4qXdkw6RmAl_1OcVA

Co je to TSA?
Travelite integrovaný TSA zámekTSA neboli Transportation Security Administration (Přepravní bezpečnostní správa), je systém vyvinutý v reakci na 11. září 2001 ke zvýšení bezpečnosti přepravních systémů Spojených států amerických. Kvůli starosti o bezpečnost a ochranu při cestování letadlem kontrolují bezpečnostní pracovníci každé zavazadlo, které jde na palubu. Toto typicky zahrnuje poslání kufru skrz skenovací přístroj, který umožňuje TSA agentům vidět obsah, aniž by kufr museli otevírat. Občas ale musí agent překontrolovat obsah zavazadla fyzicky. Pokud používáte tradiční zámek, bude otevřen násilím, nejčastějí přeštípnutím. TSA schválené zámky jsou uzpůsobeny k tomu, aby je TSA agenti mohli otevřít univerzálním klíčem. Tento klíček mají pouze kontroloři a není součástí kufru, takže se nemusíte bát, že se Vám do kufru podívá i neoprávněná osoba. Vy budete zámek otevírat vždy jen prostřednictvím třímístného kódu. Některé TSA zámky mají indikátor, který vlastníka zavazadla upozorní na to, že byl zámek otevřen univerzálním klíčem.

TSA je ochrannou známkou společnosti Travel Sentry (Cestovní hlídka), která musí schválit všechny designy zámků a opatřit je identifikační značkou v podobě červeného diamantu.

Kam cestovat s TSA zámkem?
V současnosti je bezpečnostními pracovníky TSA kontrolováno zhruba 450 letišť po celém světě. Od května 2017 probíhá TSA kontrola i na pražských letištích. Pokud tedy plánujete vycestovat, bude pro Vás TSA zámek nezbytností!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: