Spací pytel Warmpeace QUILT 300 calla green/black

Kód: 3989
Neohodnoceno
Značka: Warmpeace
ZDARMAZDARMA 5 080 Kč –12 %
4038 1 4453 quilt 300 calla green black 2 3
5 080 Kč –12 % 4 429 Kč
Na dotaz
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Položka byla vyprodána…

Komfort: +8°C;   Mezní: +3°C;   Extrém: -10°C;  780g

dekový spacák

Detailní informace

Detailní popis produktu

QUILT 300 je univerzální péřový dekový spacák přísně obdélníkového tvaru, zaměřený na letní spaní venku i pod střechou stanu, chaty, auta či kajuty.
Jediná velikost a univerzalní orientace zipu umožňuje snadno používat spacák jako deku či spojovat dva spacáky dohromady. Součástí spacáku jsou šle, kterými je možné upevnit spacák na ramena a ponechat tak tělo v teple i v sedě. Použítím výhradně recyklovaných materiálů se Quilt 300 řadí mezi enviromentálně přátelské výrobky.

  • Dlouhý YKK zip do "L" se dvěma protisměrnými jezdci umožňuje vytvořit velkou přikrývku 220 x 160 cm pro pohodlné kempování
  • Možnost sepnout dva spací pytle QUIL dohromady
  • Komorová konstrukce H
  • Stahování na horním okraji
  • Dostatečná délka umožňující vytvoření podhlavníku
  • Lišta pod zipem pro zabránění tepelných ztrát a pro omezení zasekávání zipu
  • Dvojitě stahovací "kompresní" obal
Vnější materiál: Recyklovaný Loft Nylon
Vnitřní materiál: Recyklovaný Loft Nylon
Kompresní obal: S (18 x 26 cm)
Teplotní rozsah: COM 8°C / LIM 3°C / EXT -10°C
Rozměr Náplň Hmotnost* Barva
220 x 80 cm 300 g recyklované husí peří 75/25, 500 cuin 790 g calla green/black

* Celková hmotnost bez kompresního obalu

RECYKLOVANÝ Loft Nylon DWR+
Nylon je pro outdoorové vybavení nejdůležitějším a prozatím nenahraditelným materiálem. Spojuje v sobě takřka neomezenou životnost s vysokou pevností a nepostradatelnou lehkostí. To vše je však vykoupeno závislostí jeho výroby na ropě jako základní surovině a také faktem, že nylon není v žádném případě biologicky rozložitelný. Jedinou možností, jak našim výrobkům přednosti nylonu zajistit a přitom výše uvedená negativa jeho produkce omezit, je jeho recyklace – technologie, která ještě nedávno nebyla k dispozici. Tato technologie sdružuje v jednom procesu zpracování post-spotřebitelského nylonového odpadu (vyřazené a v moři odlovené rybářské sítě, staré koberce a jiné použité textilní výrobky) a nylonového odpadu postindustriálního, který vzniká při zpracování panenského nylonu z ropy. Výsledkem je nylonový materiál, jehož parametry je možné srovnávat s nylonem používaným doposud.


RECYKLOVANÉ peří
Recyklace péřových náplní spočívá v jejich opětovném využití. Peří z použitého péřového vybavení se prostřednictvím výkupu dostává zpět ke zpracovateli, kde se pere, ošetřuje a třídí na jednotlivé komponenty, ze kterých se následně skládá zpět péřová náplň potřebných parametrů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péřové spacáky
Záruka: 10 let
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: