Střenka z vymražované keramiky

Kód: 4932/MOD 4932/ZEL 4932/CER 4932/STR 4932/ZLU Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Cryo Forged
3 200 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
29.5.2024 29.5.2024 29.5.2024 29.5.2024 29.5.2024 Zvolte variantu

Střelka z vysoce kvalitní vymražované keramiky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vymražovaná keramika, unikátní materiál se strukturou vytvořenou ledovými krystaly.

Výroba:

Keramický prášek se smíchý s vodou a řízeně zmrazí. Rostoucí ledové krystaly vytvoří strukturu podobnou damaškové oceli. Poté je led odstraněn ve vakuu a keramika vypálena na vysokou teploutu(1600°C). Poté je do míst, kde byly ledové krystaly, nainfiltrována pryskyřice. 

Materál

Výsledný materiál je tvrdý jako keramika, ale je mnohem lehčí a nesrovnatelně odolnější, takže když nůž spadne na zem, tak snadno nepraskne.

Barva:

Na rozdíl od tradiční keramiky není barva tvořena jen povrchovou glazurou, případně přidanou barvou. Díky přídavku různých prvků (CHrom, Kobalt, Vanad nebo například Wolfram) Do počátečního prášku je vymražovaná keramika plnobarevná v celém svém objemu, takže barva nikdy nevybledne, ani se nemůže odštípnout.

Jedinečnost:

Takovýto materiál vyrábíme jako jediní na světě, takže nikde jende ho není možné sehnat. Navíc ledové krystaly nikdy nevyrosou stejně takže každá střenka nože je naprosto unikátní

 

Portfolio naší společnosti zahrnuje ručně vyráběné designové předměty pro všechny ty, co hledají něco jedinečného. 
Nejen, že ručně vyrábíme různé druhy módních doplňků, ale zaměřujeme se také na design a výrobu keramických nožů. Naše výrobky jsou vyrobeny zejména z high-tech keramických materiálů a ledem tvarované „damaškové“ keramiky. Každý z našich výrobků je ručně vyráběný a má jedinečnou vnitřní strukturu. Žádné dva výrobky nejsou zcela stejné, ale všechny se mírně liší díky jedinečné struktuře vytvořené rostoucími ledovými krystaly během složitého výrobního procesu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: