Handpresso Pump Pop Green

Kód: 5375
Neohodnoceno
Značka: Handpresso
2 850 Kč
Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Položka byla vyprodána…

presso bez ohřevu  16bar / 50ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Handpresso Wild Hybrid jsou cestovní kávovary, které připraví opravdové espresso. Pro přípravu kávy s těmito kávovary se dá využí jakákoli mletá káva nebo ESE pody = Easy Serving Espresso.

Jedna z posledních novinek společnosti Handpresso - univerzální a všestrané kávovary Handpresso Wild Hybrid.

Obsluha je snadná - kávovar Handpresso Wild Hybrid má dva zaměnitelné nástavce - můžete se rozhodnout, jestli využijete ESE pody nebo mletou kávu - ta se připraví do speciálního sítka.

Výběr kávy závisí pouze na vás.

Handpresso Kávovary vás díky svým rozměrům mohou doprovadit na jakékoli cestě. Nevzdávejte se dobré kávy. Dopřejte si oblíbené espresso kdekoli jen budete chtít.
  • tlak: 16 bar
  • zásobník na vodu: 50 ml
  • rozměry: 22 x 10 x 7 cm
  • váha: 480 g
  •  viz. foto.
  • lze využít mletá káva i ESE pody

Jak funghuje Handpresso Wild Hybrid? Kávovary Handpresso Wild Hybrid jsou na první pohled srovnatelné s kávovary Handpresso Wild ESE, v čem je tedy rozdíl? Zatímco kávovary Handpresso Wild ESE umí přiravit espresso pouze z ESE podu, Handpresso Wild Hybrid dávají svému majiteli naprosto volnou ruku ve výběru kávy. Díky nástavci pro využití ESE podu a speciálnímu sítku si můžete vybrat a pro přípravu espressa se dá použít i jakákoliv mletá káva. Způsob použití už je pak stejný pro oba kávovary. Kávovar Handpresso Wild Hybrid uchopte oběma rukama a natlakujte pomocí rukojeti - jako u pumpičky na kolo. Tlak sledujte na malém barometru. Jakmile se dostanete do zeleného pole - je kávovar správně natlakován - 16 barů. Odšroubujte sítko a do malého zásobníku (50 ml) nalijte horkou vodu. Vložte do středu jeden ESE pod nebo sítko s mletou kávou, která se doporučuje utlačit pěchovadlem, a opět zašroubujte. Otočte kávovar zásobníkem na vodu nahoru a přiložte šálek. Stisknutím knoflíku pak uvolníte tlak, který propresuje horkou vodu přes kávový pod nebo upěchovanou kávu. Můžete sledovat, jak espresso krásně natéká do šálku a tvoří pravou cremu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: