Balónek 27cm mix pastelových barev

Kód: 810
Neohodnoceno
3 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Balonek 27cm mix pastelových barev

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balonky na výzdobu, jako dárek....

Plnění vzduchem u nás na prodejně samoobslužně - zdarma
Plnění heliem 30,- Kč / ks
Gel do latexových balónků 10,-Kč /ks
Zle domluvit i plnění vzduchem, nebo heliem u Vás. Tvorbu dekorací, rozdávaní balonků...  ceny dohodou
Kurýr po Brně  190,- Kč

O heliu - balonkovém plynu
Hélium je speciální netoxický a nevýbušný balónkový plyn, který umožní balónkům létat. Balonky plníme pouze heliem od prověřených dodavatelů balonkového plynu.

Jak dlouho vydrží létat balonek napuštěný heliem
Doba vzletu klasického latexového balónku je individuální a záleží na mnoha faktorech - velikost a kvalita balonku, teplota vzduchu, klimatizace apod. Většinou však balónek nevydrží létat více než dvanáct hodin. Latex je přírodní produkt, ekologicky rozložitelný v přírodě.

U latexových balonků doporučujeme použít kvalitní balonky o velikosti 30cm. Vydrží létat 12-16 hodin oproti balonkům menších rozměrů, které létají 6 -10 hodin a jsou vizuálně menší.

Foliový nebo mikrofoliový balonek je vyroben ze speciální folie, která umožní balonkům létat déle. Z létajícího balonků se tak můžete těšit téměř celý týden. Balonky z microfolie dokáží létat i dva měsíce a dají se dofukovat.

Použití speciálního gelu do latexových balónků
Pokud Vám však ošetříme balónek zevnitř aplikovaným speciálním gelem a nafoukneme héliem, vydrží Vám balónek létat ve vzduchu mnohem déle. Výrobce uvádí až 10 x déle než balónek před nafukováním neošetřený. S takto ošetřeným balonkem by se však nemělo manipulovat cca 30 minut až do úplného zaschnutí. Tenká folie i při neopatrné manipulaci, např. převoz může být porušena a tím se efekt znehodnotí. Rovněž střídání teplot a rozpínavost helia, může ochrannou gelovou vrstvu porušit. Proto doporučujeme ošetřovat balonky gelem pouze v místě dekorace. V případě vlastního převozu klientem neposkytujeme záruku na takto ošetřené balonky.

Nafukování balónků vzduchem
Balónky lze nafouknout vzduchem. Takto nafouknutý balónek nelétá a lze jej umístit na balónkovou tyčku. Balónek takto nafouknutý vydrží i několik týdnů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: