GA SEAm GRIP + TF 250ml

Kód: 972
Neohodnoceno
399 Kč 159,60 Kč / 100 ml
Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Položka byla vyprodána…

rekonstrukce polyuretanových zátěrů -  podlážek stanů, lodních pytlů, autoplachet...

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

GA SEAm GRIP + TF 250ml

Přípravek na vodní bázi určený k vodotěsné rekonstrukci polyuretanových zátěrů, tedy zejména k opravě prodřených míst na podlážkách stanů, lodních pytlů, autoplachet apod. Po opravě je zaručena úplná vodonepropustnost. Dodává se v plastové lahvi o obsahu 250 ml, aplikace nejlépe špachtlí, případně i štětcem.

Oprava je úspěšná, pokud je nosná textilie soudržná. Není vhodný ke scelování trhlin a otvorů. Jedno balení vystačí na vytvoření zátěru o ploše 7,5 m2. Zátěr je matný, téměř neviditelný, doba schnutí až 24 hodin.


Pracovní postup:
Přípravek nanášíme na opravovanou zátěrovanou tkaninu zásadně ze strany, ze které očekáváme průsak vody. Na podlážku stanu se nanáší zásadně zdola, stan musíme mít vlastně naruby a podlážku opravovat po částech, abychom zamezili stékání. Přípravek nanášíme štětcem nebo stěrkou na opravované místo. Větší plochy opravujeme postupně na několikrát. Vždy vyčkáme, až přípravek dokonale zaschne a nelepká, přibližná doba polymerace je 24 hodin. Před skládáním stanu se doporučuje poprášit nový zátěr mastkem proti slepení.


Materiál: vodní emulze polyuretanové pryže

Balení: plastová láhev 250 ml

 

Výrobce: McNETT Europe, Německo

 
 

 GA-Logo-white-facebook-profile

Hlavním posláním společnosti Gear Aid vždy bylo dostat lidi ven do přírody. A naučit je opravovat si své milované outdoorové vybavení. V roce 1981 začala opravovat potápěčské vybavení. Následně se sortiment rozšířil na nejrůznější lepidla, opravné pásky, impregnace a další nezbytné potřeby pro opravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: