Lepidlo Gear Aid Aquasure +SR™

Kód: 4260
Neohodnoceno
Značka: GEAR AID
249 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

lepidlo na opravu neoprénu a středně těžkých zátěrovaných tkanin

Detailní informace

Detailní popis produktu

AQUASURE+SR je lepidlo/tmel na bázi polyuretanu pro opravu obuvi a těžkých zátěrovaných plachtovin. Ze skupiny SEAM GRIP / AQUASURE má nejvyšší viskozitu, vytváří silnější vrstvu PU pryže, která je samonosná, pružná a ohebná. Slep je dokonale vodotěsný. Umožňuje bezzáplatové lepení, zcelováni natupo a také rekonstrukci chybějícího materiálu. Umožňuje rekonstrukci sešlapaného pryžového běhounu obuvi a povrchovým prosycením nezatuhlého lepidla vodou rozpustným krystalickým materiálem (např. sůl, cukr apod.) lze vytvořit protiskluzný reliéf.
Návod k použití: Nanáší se přímo z tuby, zavadne za 4 hodiny, polymeruje do plné konstrukční pevnosti za 24-36 hodin. Jako urychlovač lze použít COTOL 240 resp. COTOL 240 HV.
Bezpečnostní informace:
NEBEZPEČÍObsahuje 4,4-metylendifenyl diisokyanát
Hořlavá kapalina a páry. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Při vdechování může vyvolat příznaky alergie nebo astmatu nebo dýchací potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení, zákaz kouření. . Zamezte vdechování par. V případě nedostatečného větrání používejte vybavení pro ochranu dýchacích cest. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou. Při dýchacích potížích: Volejte lékaře. V případě požáru: K uhašení používejte práškový hasící přístroj, pásek, pěnu. Odstraňte obsah/obal podle předpisů pro nebezpečný odpad.
Balení: Tuba o hmotnosti obsahu 28 g

GA-Logo-white-facebook-profile

Hlavním posláním společnosti Gear Aid vždy bylo dostat lidi ven do přírody. A naučit je opravovat si své milované outdoorové vybavení. V roce 1981 začala opravovat potápěčské vybavení. Následně se sortiment rozšířil na nejrůznější lepidla, opravné pásky, impregnace a další nezbytné potřeby pro opravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: