Sada pro přežití KPZ BARBARIC v krabičce červená

Kód: 4430
Neohodnoceno
Značka: Albainox
480 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

krabička poslední záchrany KPZ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická sada s pomůckami, které se mohou hodit v nouzové situaci. Vše je uloženo v odolné plastové krabičce, díky tomu můžete mít vše potřebné neustále při ruce - v batohu, tašce, survival pouzdru vám to nezabere příliš místa a odolá i nárazům. Díky jasně oranžové barvě krabičku nepřehlédnete, ani když vám v přírodě upadne třeba do trávy. Na boční straně krabičky jsou dvě malá oka pro provlečení provázku. Rozměry krabičky 12,7 x 7,8 x 3,8 cm.

Sada obsahuje multifunkční nářadí - kleště, píšťalku, křesadlo, multifunkční kartu a kompas.

Skládací kleště jsou zavěšené na kroužku na klíče, kde je díky malým rozměrům, můžete bez obav nosit. Kromě kleští na nich najdete malou svítilnu, pilku, plochý šroubovák, křížový šroubovák, otvírák na láhve, nůž s hladkým ostřím. Kleště vyrobené z nerezové ocele a jejich rozměr ve složeném stavu je cca 6,7 x 2,8 x 1,2 cm.

Píšťalka je stejně jako kleště zavěšená na kroužku na klíče, je vyrobená z lehkého a přitom odolného hliníku. Délka píšťalky je 7,3 cm.

Křesadlo je jasně oranžové barvy jako krabička, je zavěšené na provázku, který v případě nouze může posloužit dalším účelům. Délka křesadla je 6,7 cm.

Kovová multifunkční karta umožňuje 10 způsobů využití - otvírák na konzervy, nůž s hladkým ostřím, šroubovák, pravítko, otvírák na láhve, klíč "oříšek", motýlkový klíč, pilka, dvoupoziční klíč, pomocník určení směru. Karta je vybavena i malým otvorem pro provlečení šňůrky nebo provázku. Karta je uložena v plastovém pouzdře. Rozměry karty 6,7 x 4,4 cm.

Kompas je malý, knoflíkový. Rozměr cca 1,9 cm.

  • mulifunkční kleště
  • píšťalka
  • křesadlo
  • multifunkční karta
  • kompas
  • vše uloženo v plastové krabičce 12,7 x 7,8 x 3,8 cm
  • hmotnost - cca 180 gramů

 

Albainox

Martinez Albainox je firma, kterou v roce 1990 založil José Martínez ve španělském městě Albacete. Pod firmu spadá mnoho obchodních značek.  V současné době firma nabízí přes 4.500 nejen nožířských produktů s velkým množstvím využití. V naší nabídce značky Albainox najdete širokou paletu produktů, které dominují především různé druhy zavíracích nožů. Výrobky Albainoxu se vyznačují dobrým poměrem ceny k výkonu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: