Grayl Geopress Purifier 0,71l Olive Drab

Kód: 7773
Neohodnoceno
Značka: grayl
2 450 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

filtr na vodu / lahev

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační systém, se kterým získáte během pouhých 8 vteřin pitnou vodu vyčištěnou od patogenů, chemikálií, težkých kovů i mechanických částic. Robustní a odolná konstrukce a protiskluzový povrch.

Vysoce účinný filtrační systém, s nímž získáte během pouhých 8 vteřin pitnou vodu vyčištěnou od patogenů (viry, bakterie, prvoci), chemikálií, těžkých kovů i pevných částic. Stačí jenom naplnit láhev vodou (z libovolného přírodního zdroje), stlačit jí a během chvilky máte vodu připravenou k pití. Postará se o to vyměnitelná filtrační kartuše uložená uvnitř láhve, která k odstranění kontaminantů využívá důmyslnou kombinaci aktivního uhlí a elektrostatické adsorpce. S jedinou takovouto filtrační vložkou přitom zvládnete vyčistit 250 litrů vody..

  • robustní a odolná konstrukce (450 g)
  • protiskluzový povrch
  • vyměnitelná filtrační kartuše (Geopress Replacement Cartridge)
  • vysoká účinnost - odstraní 99,99% kontaminantů (viry, bakterie, prvoci, chemikálie, těžké kovy i pevné částice)
  • velmi rychlá filtrace - jednu náplň (710 ml) vyčistí za 8 vteřin!
  • bez potřeby dalších nádob - lze pít přímo z filtrační láhve
  • náustek s uzávěrem
  • ekonomická příznivost - litr pitné vody za 9,99 Kč
  • náklady postupně dále klesají - po první výměně kartuše 1l vody za 2,79 Kč
  • nejen filtr, ale i kvalitní outdoorová láhev s velmi robustní a odolnou konstrukcí
Aktivita: Těžká turistika, Lehká turistika, Vysokohorská turistika, Treking a turistika
Sezona: SS23
Klíčové slovo: Filtr
Materiál: Polypropylen | Silikon | Plast (BPA free)
Technologie: Nano filtr
Typ: Filtr
Rozměry (cm): 26,5x8,6

 

 

 o sobě

Strávili jsme stovky nocí ve stanech v zapadákově a tisíce dní v rozvojovém světě. Pracovali jsme, hráli a žili v místech, kde je přístup k bezpečné a čisté vodě nutností. Ať už na stezce, když se potřebujete napít ze špinavého potoka, natankujete u pochybného hotelového umyvadla v Peru, nebo jste připraveni na nouzovou situaci.
Čistá a nezávadná voda je základním prvkem života a klíčovou složkou každého dobrodružství. GRAYL umožňuje cestovatelům a dobrodruhům produkty, které povedou k soběstačnosti a bezpečné cestě, ať jdou kamkoli.
Od prvního náčrtu na ubrousku v baru v rodném Seattlu po rostoucí posedlost vyrábět dokonalý čistič. Náš první Kickstarter jako startup  získal více než 250 000 $ od cestovatelů a dobrodruhů ze všech koutů světa.
Rozhodli jsme se pro revoluci v přenosném čištění a v tomto procesu jsme navrhli nejuniverzálnější, nejrychlejší a snadno použitelný čistič na světě. Takže kdokoli se mohl napojit a bezpečně pít z útržkovitých kohoutků, hotelových dřezů, kalných řek, studní nebo jezer.
GRAYL se hluboce stará o planetu a my dáváme své peníze tam, kde máme ústa. Z každého prodeje věnujeme minimálně 1 % ekologickým charitativním a neziskovým organizacím.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: