Sada zámků TSA Keylock Travel Safe

Kód: 2666
Neohodnoceno
Značka: TravelSafe
240 Kč
Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Položka byla vyprodána…

 sada zámků TSA Keylock

Detailní informace

Detailní popis produktu

-zámek TSA Keylock lze použít prouzamčení zipů u většiny typů batohů, kufrů aostatních zavazadel
-balení obsahuje dva zámky a dvaklíčky
-díky technologii TSA může být odemčenpomocí univerzálního klíče,který mají k dispozici pracovníciletištní ochranky, a tak umožníbezproblémovou kontrolu zavazadla pověřenýmiosobami
-po zbytek cesty zůstává uzamčen achrání obsah zavazadla

barva: stříbrná
hmotnost: 23 g

 

1_ZcyLd4qXdkw6RmAl_1OcVA

Co je to TSA?
Travelite integrovaný TSA zámekTSA neboli Transportation Security Administration (Přepravní bezpečnostní správa), je systém vyvinutý v reakci na 11. září 2001 ke zvýšení bezpečnosti přepravních systémů Spojených států amerických. Kvůli starosti o bezpečnost a ochranu při cestování letadlem kontrolují bezpečnostní pracovníci každé zavazadlo, které jde na palubu. Toto typicky zahrnuje poslání kufru skrz skenovací přístroj, který umožňuje TSA agentům vidět obsah, aniž by kufr museli otevírat. Občas ale musí agent překontrolovat obsah zavazadla fyzicky. Pokud používáte tradiční zámek, bude otevřen násilím, nejčastějí přeštípnutím. TSA schválené zámky jsou uzpůsobeny k tomu, aby je TSA agenti mohli otevřít univerzálním klíčem. Tento klíček mají pouze kontroloři a není součástí kufru, takže se nemusíte bát, že se Vám do kufru podívá i neoprávněná osoba. Vy budete zámek otevírat vždy jen prostřednictvím třímístného kódu. Některé TSA zámky mají indikátor, který vlastníka zavazadla upozorní na to, že byl zámek otevřen univerzálním klíčem.

TSA je ochrannou známkou společnosti Travel Sentry (Cestovní hlídka), která musí schválit všechny designy zámků a opatřit je identifikační značkou v podobě červeného diamantu.

Kam cestovat s TSA zámkem?
V současnosti je bezpečnostními pracovníky TSA kontrolováno zhruba 450 letišť po celém světě. Od května 2017 probíhá TSA kontrola i na pražských letištích. Pokud tedy plánujete vycestovat, bude pro Vás TSA zámek nezbytností!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: