TravelSafe oční maska s ucpávkami do uší Eye Mask Earplugs

Kód: 1723
Neohodnoceno
Značka: TravelSafe
127 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.6.2023

oční maska a ucpávky do uší

Detailní informace

Detailní popis produktu

-praktická sada oční masky a ucpávek do uší zajistí klidné a pohodlné cestování
-pomáhá snižovat působení světla a hluku
-oční masku je možné díky pružnému pásku roztáhnout a přizpůsobit velikosti hlavy
-měkký příjemný materiál s mikro perličkami
-kapsa na ucpávky integrovaná do oční masky
-výborně využijete při delším cestování letadlem, vlakem či autobusem, ale také třeba na hotelu nebo pokud děláte noční směny a potřebujete spát plnohodnotně během dne

Doplňkové parametry

barva: modrá
material: fleece
hmotnost: 17 g
EAN: 8712318015431

 

Travelsafe_logo

TravelSafe nabízí široký výběr produktů, které pomáhají během cestování udržovat zdravotní rizika na minimu. Úzce spolupracuje s experty na tropické oblasti, lékaři, nemocnicemi a různými vládními institucemi. TravelSafe měla vždy úspěch v poskytování těch nejmodernějších produktů, které splňují nejnovější požadavky nasnížení zdravotních rizik pro lidi, kteří cestují do zemí, kde jsou tato rizika na každém rohu. TravelSafe je nutnost pro všechny cestovatele. Ať už chcete sadu první pomoci, moskytiéry, repelenty nebo odstraňovače klíšťat, to vše najdete mezi výrobky TravelSafe.
TravelSafe je členem dánského koordinačního centra pro cestovní rady (LCR) a mezinárodní společnosti cestovního lékařství (ISTM). Díky těmto institucím je TravelSafe vždy seznámen s nejnovějším vývojem v oblasti cestování. Nabízí širokou řadu produktů, jež lze rozdělit do několika hlavních segmentů: sady první pomoci, moskytiéry, repelenty, ochrana před sluncem a doplňky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: