Píšťalka 5 v 1 vodotěsná 11,5 cm ORANŽOVÁ

Kód: 3758
Neohodnoceno
Značka: MFH, FOX-DE
80 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

píšťalka 5v1

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Píšťalka 5 v 1 vodotěsná 11,5 cm ORANŽOVÁ

    Krabička nouze obsahuje základní věci potřebné v kritických situacích: píšťalku, kompas, zapalovač, zrcátko, vodotěsná, k zavěšení na krk, délka 11,5 cm.

 

MFH int. comp.

Firma Max Fuchs AG je jedna z předních evropských firem obchodujících s oblečením a vybavením, ať už vlastním tak i originálním armádním. Firma byla založená Maxem Fuchsem v roce 1981 v Barovsku. Během svého působení firma založila několik svých značek jmenovitě: MFH, MFH-Mission For High Defence, Pure Trash či Fox Outdoor. Firma v současnosti disponuje 35 000 m2 skladů a výroben a dodává zboží prakticky do celého světa.

V naší nabídce MFH najdete širokou nabídku oblečení ve velikostech od XS až po 5XL v různých barvách a maskováních. Najdete zde takové klasiky jako jsou kalhoty moleskin, německé parky či pilotní bundy a originály různých světových armád. Kromě oblečení nabídka obsahuje i široký výběr vybavení: od bot po batohy, spacáky, stany a nástroje. Mnoho produktů splňuje i vojenské specifikace, nemusíte se tedy obávat nízké kvality. Ať už hledáte oblečení či vybavení do horkého léta nebo sychravé zimy, v nabídce MFH si dozajista vyberete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: