Grayl ULTRAPRESS Purifier 0,5l Mojave Red Rock filtr na vodu

Kód: 7770
Neohodnoceno
Značka: grayl
2 250 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

filtr na vodu / lahev

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grayl Ultrapress je vysoce účinný filtrační systém, s nímž získáš během pouhých 10 vteřin pitnou vodu vyčištěnou od patogenů (virů, bakterií, prvoků), chemikálií, těžkých kovů i pevných částic. Ať už se nacházíš na jakémkoliv ze 7 světadílů, stačí jenom naplnit láhev z přírodního či nedůvěryhodného zdroje vody, stlačit jí podobně jako Frenchpress a během chvilky můžeš pít. Vyměnitelná filtrační kartuše uložená uvnitř láhve k odstranění kontaminantů využívá důmyslnou kombinaci aktivovaného uhlíkového prášku absorbující chemické i organické látky a elektrostatické absorpce schopné zachytit tak malé částice jako jsou viry.

vlastnosti Grayl Ultrapress:

  • snadná manipulace
  • stačí naplnit, stlačit a během 10 sekund získat 0,5l čisté vody (3l/min)
  • filtruje všechny patogeny přenášející se vodou, včetně virů (99,99 % virů, 99,9999 % bakterií, 99,9 % cyst prvoků)
  • ultrapráškový aktivní uhlík filtruje pevné částice (sedimenty, mikroplasty) a absorbuje mnoho chemických látek, pesticidů, herbicidů, těžkých kovů, organických látek, aromat a pachů
  • vyměnitelná filtrační kartuše má životnost 300 cyklů, tj. 150 litrů
  • FlipCarry sklopná rukojeť usnadňuje manipulaci
  • šroubovací krytka hrdla chrání před křížovou kontaminací
  • vysoká odolnost a protiskluzové prvky
  • plná láhev přežije pád ze 3 metrů na beton
  • nejen filtr, ale i kvalitní outdoorová láhev s velmi robustní a odolnou konstrukcí

Klíčové slovo: Filtr
Sezona: SS23
Aktivita: Lehká turistika, Vysokohorská turistika, Treking a turistika, Těžká turistika
Technologie: Nano filtr
Typ: Filtr
Rozměry (cm): 24,7x7,5
Hmotnost: 354 g
Záruka: 24 měsíců

 

 o sobě

Strávili jsme stovky nocí ve stanech v zapadákově a tisíce dní v rozvojovém světě. Pracovali jsme, hráli a žili v místech, kde je přístup k bezpečné a čisté vodě nutností. Ať už na stezce, když se potřebujete napít ze špinavého potoka, natankujete u pochybného hotelového umyvadla v Peru, nebo jste připraveni na nouzovou situaci.
Čistá a nezávadná voda je základním prvkem života a klíčovou složkou každého dobrodružství. GRAYL umožňuje cestovatelům a dobrodruhům produkty, které povedou k soběstačnosti a bezpečné cestě, ať jdou kamkoli.
Od prvního náčrtu na ubrousku v baru v rodném Seattlu po rostoucí posedlost vyrábět dokonalý čistič. Náš první Kickstarter jako startup  získal více než 250 000 $ od cestovatelů a dobrodruhů ze všech koutů světa.
Rozhodli jsme se pro revoluci v přenosném čištění a v tomto procesu jsme navrhli nejuniverzálnější, nejrychlejší a snadno použitelný čistič na světě. Takže kdokoli se mohl napojit a bezpečně pít z útržkovitých kohoutků, hotelových dřezů, kalných řek, studní nebo jezer.
GRAYL se hluboce stará o planetu a my dáváme své peníze tam, kde máme ústa. Z každého prodeje věnujeme minimálně 1 % ekologickým charitativním a neziskovým organizacím.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: